top of page

מי אני ?

מי אני ?

" ריפאתי  את  עצמי  מגידול  בדרך  טבעית ."
                 ד"ר טטיאנה לגרנסקי בלוס

שלום וברכות של אהבה ובריאות לך!

אני ד"ר טטיאנה לגרנסקי בלוס.

נולדתי וגדלתי ברוסיה ושם סיימתי את לימודי הרפואה.

ב-1993 עליתי לישראל עם משפחתי. כעבור חצי שנה עברתי מבחנים וקיבלתי רישיון לעיסוק ברפואה בארץ. מצאתי עבודה די מהר למרות שבאותם שנים היתה "עליית רופאים" גדולה. בהמשך התקבלתי ללימודי התמחות ברפואת המשפחה. סיימתי את ההתמחות בהצלחה ב-1999.

מומחית ברפואת המשפחה, מדריכה באוניברסיטת תל אביב, מנהלת מרפאה – אלה הם הצעדים בקריירה הרפואית שלי. הרגשתי שחלום הילדות שלי "לרפא אנשים" התגשם וקריירה מתקדמת היתה בשיא ההצלחה.

אך במקביל לנסיון הרב שצברתי כרופאה התחוור לי יותר ויותר שאני לא מצליחה לרפא את מחלתם של הרוב המוחלט של אלה שפונים אליי. במקרה הטוב אני מסוגלת להקטין את התסמינים, אך לרוב אני לא יודעת מהו מקור הבעיה.

אדם פונה אליי עם תלונות, אני שולחת אותו לעשות את כל הבדיקות הנדרשות ושום דבר לא נמצא. יחד עם זאת אני משוכנעת שיש לתלונות שלו בסיס והוא אכן סובל.

אני מאמינה שאף מטופל לא ממציא בעיות, הן קיימות, רק שהרפואה המערבית לא תמיד מסוגלת לגלות את המקור שלהן, כי כנראה מקור הבעיה נמצא ברמה שהרפואה לא מזהה על ידי הבדיקות הפיזיות.

הגעתי יותר ויותר למסכנה שהמודל של הרפואה המודרנית מציג לי תמונה מאוד מצומצמת על העולם של חולי ובריאות. חשתי שהמודל של הרפואה הקונבנציונאלית מציג רק את קצה הקרחון שמבצבץ מעל פני המים ולכן התחלתי לחפש מודל שחושף את הקרחון כולו, כולל הקצה.

לאט לאט נחשפתי לתפיסת העולם ההוליסטית - גישה כוללנית לעולם ולאדם.

צעדיי הראשונים במרחב הזה היו: יוגה, מדיטציה ורייקי, והם אלה שפתחו לי דלת לחיים חדשים. זאת היתה תחילתה של דרך נפלאה.

באותה תקופה קרובת המשפחה  חלתה במחלה קשה. הרפואה והרופאים אמרו שזו מחלה כרונית שלא ניתנת לריפוי, רק שבאותה תקופה העזתי להצהיר בפני היקום גישה אחרת. השתמשתי בכל הידע החדש שנחשף בפני ויחד איתה הצלחנו לרפא את ה"מחלה הכרונית".

האירוע הזה אישר לי בבירור את תבונתה ועוצמתה של הרפואה ההוליסטית כחלק חשוב ומהותי בתהליך ההבראה, כשהרפואה המודרנית היא רק חלק מתהליך ההחלמה ולא העולם כולו.

מנקודה זאת המשכתי בלימודי הרפואה והגישה ההוליסטית אצל מיטב המאסטרים הרוחניים ברחבי העולם וגם פתחתי "פרק ב" בחיי. פגשתי את בן זוגי היקר בנו, בעצמו מרפא הוליסטי. מאז אנו נהנים ללכת יחד בדרכנו המשותפת.

אני אימא לשתי בנות  האהובות  ומדהימות, שכבר גדולות וסבתא לנכדה מקסימה,פותחת את ליבי בחיוך אחד.

היום אני מרפאה, רופאה ומורה הוליסטית – הרופאה ההוליסטית שלך.

בהשקפת העולם שלי, הריפוי הוא אפשרי. הריפוי מתרחש בזכות פתיחות והתרחבות התודעה, רצון ויכולת לשינוי ויכולת לשחרר דפוסים וגישות ישנות שלא משרתות אותנו יותר.

 

ב- 2016 החיים זימנו לי שיעור נוסף שחיזק את האמונה שלי בהשקפת העולם ההוליסטית.

יום בהיר אחד חשתי כאבים עזים באיזור הבטן התחתונה והחלטתי לעשות סי.טי לאבחון. באזור הכאב לא נמצא שום דבר והכאב נעלם תוך זמן קצר, אך לגמרי באקראי התגלה בצילום ה-סי.טי גידול בכליה.

לפי הגישה של הרפואה המודרנית פרוטוקול הטיפול הוא ניתוח כריתת הגידול או הכליה.

לאחר שלושה ימים של התלבטויות החלטתי שלא אעשה ניתוח!

התחלתי בטיפולים הוליסטיים לפי כל הידע והמיומנות שרחשתי בנושא.

הבנתי את מהות המסר שהגידול שלח לי ומה אני מתבקשת לשנות באורך חיי.

תוכנית הריפוי הייתה משולבת: שינוי התודעה, שינוי התזונה, תנועה, חומרים טבעיים להמסת הגידול וידיים מרפאות של מרפא עוצמתי: בן זוגי בנו העביר לי אנרגית ריפוי מסוימת.

כעבור 16 יום עשיתי בדיקה נוספת. הגידול הצטמצם לחצי וכעבור חודשיים נעלם לגמרי!

היום אני בריאה ונקייה מתאים סרטניים. חוויתי "על בשרי" תהליך ריפוי מדהים והנסיון האישי מאפשר לי לתמוך באנשים בתהליך הריפוי שלהם ביעילות רבה.

למאמר "בריאת מציאות - הסיפורה האישי של רופאה שהבריאה"

אחת מהנחות היסוד שלי הינה:

בלתי אפשרי לפתור בעיה מאותו מצב תודעה שברא אותה.

בכדי לעלות על נתיב ההבראה נדרשים שינויים והתרחבות של התודעה וזה חלק מתהליך הריפוי שאפשר לקבל אצלי כרופאה, מרפאה, מורה ואומנית.

המיומנות שלי:

רופאה הוליסטית: ריפוי גוף, נפש, רוח, נשמה
מומחית ברפואת המשפחה

מנחה ומדריכה באוניברסיטה תל אביב בעבר
רופאת משפחה פעילה במקצוע

New German Medicine Practitioner

מאסטר ומורה לשפת האור
מרפאה משושלת מרפאים " שושלת הקורנדרוס"
מורה לידע עתיק של שושלת הקורנדרוס

Divine Intervention Practitioner
מאסטר ומורה לרייקי
מנחה ומדריכה אנשים לריפוי קארמי
ריפוי ברמת דיאן אי
ריפוי והעצמה של הגוף הרגשי

בהודייה ואהבה  אין סופית

ד"ר טטיאנה לגרנסקי בלוס

bottom of page